#педрада

Дата: 05.02.2021 09:14

Недавно ще гула метелиця, Кругом лежить біленький сніг. А вже барвінку листя стелеться Зеленим килимом до ніг. Воно під снігом і під кригою Всю зиму зелень берегло. І перше стрілося з відлигою, Зустріло сонечко й тепло. Так чарівно і милозвучно розпочалася педрада «Професійна компетентність педагогів-шлях до успіху». Барвінок - символ України, української культури, символ радісної життєвої сили, дівоцтва, кохання. Його вважають провісником весни і шанують цю рослину за її красу та морозостійкість, — протягом усієї зими тендітні листочки нагадують про вічну молодість. Наукова ж назва походить від латинського слова, що в перекладі означає «перемагати». Кажуть в народі, що наша мова барвінкова. Але не тільки мова. Сьогодні досвідом роботи ділилася чудова барвінкова вісімка педагогів: Фоменюк Віта Василівна Мацюк Світлана Аркадіївна Якимчук Мирослава Миколаївна Юрчук Тамара Миколаївна Дужик Ірина Миколаївна Марчук Юлія Василівна Щепанська Наталія Миколаївна Хомич Ірина Вікторівна Число 8 вважається числом досконалості, рівноваги, нескінченної мудрості є символом любові і дружби, притягує славу і процвітання. Колеги сплели нескінченний освітянський віночок з креативних квіточок.