Гендерна соціалізація учнів

Дата: 20.05.2021 11:32

Роль класного керівника в ґендерній соціалізації учнів

19 травня 2021 року, в рамках Тижня Відкритого Уряду, що проходить із 17 по 21 травня 2021 року, кабінет виховної роботи та позашкільної освіти провів вебінар для керівників методобєднань класних керівників територіальних громад із теми «Роль класного керівника в ґендерній соціалізації учнів». На вебінарі розглядалися питання ґендерної компетентності сучасного педагога, ґендерної рівності в розрізі глобальних цілей Сталого розвитку ООН, формування гендерної соціалізації учнів в початковій школі та на уроках математики. До заходу доєдналися 82 педагоги області.

Як організувати  методичну роботу в ЗЗСО щодо професійної підготовленості педагогів до реалізації принципів гендерного підходу в освіті розповіла Мінакова Н.Г., методист кабінету, а свій досвід роботи з проблеми вебінару презентували педагоги закладів освіти області: І. Хомич (Дубенський НВК «ЗНЗ – ДНЗ»), І.Вознейчук (Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3), І. Сокол (Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ст. №1) та інші.