Загальнонаціональна хвилина мовчання

Дата: 18.03.2022 11:38

Хвилина мовчання: Дубенська початкова школа долучається до ініціативи Президента України.

"Щоранку о 9:00 на всій території нашої держави згадуватимемо українців, які віддали своє життя. Військових та цивільних. Дорослих та дітей. Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не розпочала цієї війни", – сказав Володимир Зеленський.

Для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України Президент Володимир Зеленський підписав Указ bit.ly/3JkrYRs про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.

У пам'яті наша сила!

Бережіть себе та вірте в Україну!

????????

#Україна_переможе