Конкурс "Колосок"

Дата: 17.02.2021 14:19

«Колосок» – цікаво, весело, пізнавально! Щороку учні нашої школи є активними учасниками Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу"Колосок" , який проходить двічі на рік- восени та навесні. Координатором конкурсу є вчитель Коханюк Оксана Миколаївна. Ось і цього року у конкурсі"Колосок осінній - 2020"прийняло участь 74 учасники, які гідно представила свій навчальний заклад, показали досить високі результати своєї роботи. Сьогодні, в урочистій атмосфері, переможцям конкурсу були вручені сертифікати. Сертифікатами "Золотий колосок" нагороджено 53 учні, сертифікатами "Срібний колосок"-21 учень. Усі учасники нагородженні подарунками – екокалендариками/закладками/розмальовками. Участь у таких заходах стимулює у дітей бажання і наполегливість у навчанні. Вітаємо переможців і щиро дякуємо вчителям за активність учнів. Тож надалі розвивайте свої інтелектуальні здібності , примножуйте природничі знання, вчіться бути успішними!