Окопні свічки від наймолодших для наймужніших

Дата: 25.01.2024 08:29

Українці – неймовірна нація. Щоб не сталось, але наші люди завжди готові прийти один одному на допомогу. І поки на фронті йдуть бої за волю України, то тил теж працює та робить все можливе, щоб допомагати воїнам здобувати перемогу.

Цими днями Дубенська початкова школа потурбувалась про військовослужбовців 23 інженерно-позиційного полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України, котрі виконують бойові завдання на лінії фронту. Учні та педагоги, кілька днів поспіль, виготовляли окопні свічки і передали їх захисникам, аби ті були зігріті теплом у холодних будівлях, бліндажах чи окопах.

Також школярі підготували власноруч виготовлені вироби із національною символікою: карта України, українські стяги, калина, соняхи…

Усе це виготовлено з любов’ю, вірою й вдячністю за можливість більш-менш спокійно навчатися та жити під блакитно-жовтим стягом і розмовляти солов’їною.