Тиждень іноземної мови

Дата: 27.03.2023 08:35

Вивчати іноземну мову - це завжди весело та цікаво! У цьому ще раз переконались учні 1-4 класів нашої школи. З 20 по 24 березня в закладі проходив тиждень іноземної мови.  Цікаві та насичені уроки, квести, ігри, кросворди, інтерактивні вправи, декламування віршів, конкурси кросвордів та загадок,  майстерки, вікторини, музичні перерви,  віртуальні мандрівки країнами Європи,  участь у пізнавальних проєктах та створення лепбуків – все це наші креативні педагогині підготували для своїх учнів.

Наймолодші школярики мандрували у світ англійського алфавіту під час "ABC party", яку підготували студентки Дубенського фахового коледжу РДГУ Катерина МАРТИНЮК та Анастасія ХМІЛЬ. А учні 3-4 класів вже традиційно взяли участь конкурсі з англійської мови "Гринвіч ".