2022 Підсумки І етапу ІХХ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

Дата: 28.03.2022 08:38

З метою популяризації інноваційних напрацювань педагогічних працівників і поширення їх творчих досягнень у лютому 2022 року відбувся І етап ІХХ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. На розгляд експертної комісії було подано 68 методичних посібників педагогів міста Дубна, Вербської, Мирогощанської, Повчанської, Смизької, Тараканівської ТГ.

Дубенську початкову школу цьогоріч представляв музичний керівник структурного дошкільного підрозділу "Джерельце" Гуменюк Віталій Валерійович. За результатами роботи експертної комісії визначено переможців конкурсу: методичний посібник Гуменюка В.В. "Розвиток музично-рухової творчості дітей дошкільного віку»"  посів І місце у номінації «Музичне мистецтво».