З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 24.09.2023 08:57

Дорогі наші колеги-дошкільники! Всі вихователі, помічники вихователів, психологи, музичні керівники, пралі, кухарі, а також усі, хто створює для діток безпеку, комфорт і затишок! Хочемо щиро Вас привітати з Днем працівників дошкільної освіти.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність та повагу за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена світлом, теплом та любов'ю!