ЗМАГАННЯ З ЧЕРЛІДЕНГУ В РАМКАХ II ЕТАПУ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

Дата: 15.03.2024 08:58

14 березня в Дитячо-юнацькій спортивній школі Дубенської міської ради  було весело і гамірно, адже тут відбувалися змагання з черліденгу серед команд закладів загальної середньої освіти міста Дубна в рамках II етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги".

Черліденг - це відносно молодий в Україні виду спорту, але який стрімко набирає популярності серед молоді. Він поєднує шоу, танці, гімнастику, акробатику. Вісім команд із восьми закладів загальної середньої освіти показали високу майстерність, техніку виконання, командний дух та волю до перемоги.

Наймолодші учасниці змагань представляли Дубенську початкову школу. Дякуємо нашим дівчаткам та їх керівнику Тамарі ЮРЧУК за чудовий виступ та гідне представлення нашої школи!