Обласний форум молодих педагогів 2023

Дата: 09.10.2023 09:16

06 жовтня 2023 року в РОІППО відбувся Обласний форум молодих педагогів з теми «Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісної парадигми освіти: теорія і практика». Захід проходив у змішаному форматі: офлайн педагоги усіх
освітніх галузей, заступники директорів із виховної роботи, педагоги-організатори – на базі Рівненського ОІППО; онлайн вчителі класів з інклюзивним навчанням, асистенти вчителів, корекційні педагоги, логопеди, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів, секретарі / діловоди закладів загальної середньої освіти, вихователі закладів дошкільної освітимо – у форматі онлайн-студій.

У форумі взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина ХОМИЧ та педагог-організатор Тамара ЮРЧУК. Спікери представляли досвід роботи з тем: "Організація наскрізного процесу виховання в початковій школі: основні аспекти" та "Організація виховного процесу в НУШ: досвід впровадження".