Незламний педагог 2023

Дата: 23.02.2023 10:45

Сьогодні у Дубенській початковій школі пройшов професійний марафон "Незламний педагог".
   Людмила Вакулінська провела майстер-клас "Формування читацької компетентності молодших школярів", на якому продемонструвала різні види мовленнєвої розминки, артикуляційних вправ, вправ на дихання, а також розкрила іноваційні та інтерактивні методики: "Знаємо - хочемо дізнатися - дізналися", " Кероване читання з передбаченням", "Павутинка дискусії", "Шість кольорових стрічок", " Дошка запитань", презентувала методику роботи з читацьким клубом та створенням дитячих коміксів.
   Майстер-клас Марії Юхимчук мав тему " Формування комунікативної компетентності молодших школярів в процесі вивчення української мови".Педагогиня звернула увагу на види творчої діяльності учнів, техніку "Фантастичні гіпотези", гру " Гномик", прийом "Фантастичне перевтілення". А ще всі учасники спробували бути поетами та записали складені вірші у формі каліграми.Були і хвилини релаксу.
   Високий професіоналізм педагогів був відзначений Катериною Братасюк, консультантом КП "Центр професійного розвитку педагогічних працівників".