Презентація навчального посібника "Василь Сухомлинський - учитель учителів"

Дата: 26.09.2023 12:38

26 вересня у Дубенському педагогічному фаховому коледжі Рівненського державного гуманітарного університету відбулася презентація навчального посібника «Василь Сухомлинський - Учитель учителів» за загальною редакцією к. пед. н., доцента В. В. Омельчука / упоряд.: Г. Л. Власюк, В. С. Павлунь, О. В. Хітрова, Н. С. Чайка, Н. П. Шевчук.

З вітальним словом виступила Голова Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського Леся Сухомлинська.

До презентації долучилися рецензенти навчального посібника: доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри теорії і методики виховання РДГУ Оксана Петренко,

директор Дубенської початкової школи Олена Тимощук,

доктор педагогічних наук, доцент, викладачка Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ Руслана Найда.

Модератор заходу – Омельчук Володимир Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент.