Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 28.11.2022 14:45

З метою прищеплення навичок бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих з 21 по 25 листопада 2022 року у закладі пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Здобувачі освіти переглянули та обговорили відео «З чого починається безпека», «Як поводитись у разі атаки дронами-камікадзе». Формуванню вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій сприяли інформаційні хвилинки, бесіди «Як вижити в надзвичайних ситуаціях», «Правила поводження з невизначеними предметами та речовинами», «Радіаційна безпека». Учні склали пам’ятки дій у кризових ситуаціях, удосконалили вміння користуватися засобами індивідуального та колективного захисту, вчилися  надавати  першу домедичну допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації.