Кращі знавці Біблії 2021/2022 н.р.

Дата: 07.07.2022 15:35

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020–2025 роки, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 № 286/2019, Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, затвердженої Указом Президента України від 25.05.2020 № 195/2020, на виконання Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області, враховуючи Меморандум про співпрацю між Громадська спілка "Покликані перемагати" та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти уже вп’яте проведена обласна учнівська олімпіада «Знавці Біблії» у Рівненській області!

Вітаємо наших кращих знавців Бібілії!

Диплом І ступеня

Мосійчук Аліна, Дейнер Христина, Мрачковська Анастасія, Юхимчук Анастасія, Синя Анастасія, Якимчук Марія

Диплом ІІ ступеня

Гриценко Анастасія, Ніколайченко Вероніка, Собчук Анастасія, Метелюк Дарія, Войтицька Олена