ЗАКЛАД ВІДВІДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Дата: 05.10.2022 16:10

Сьогодні, 5 жовтня, Дубно відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.

Передусім представники делегації завітали у заклади, які в останні роки брали участь у проєкті «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно», що фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Дубенською міською радою. Зокрема, делегація відвідала Дубенські ліцеї №7 та №6, садок №4, а також Дубенську початкову школу. Мета такого візиту – оцінити результати реалізації та впровадження проекту, а також обговорити можливості будівництва в м.Дубно житла для ВПО за сприяння Європейського Союзу.