Управлінський марафон: «Інклюзивна освіта: теорія та практика організації інклюзивного та недискримінаційного середовища в закладах освіти»

Дата: 06.10.2023 16:43

06 жовтня 2023 року управлінням освіти спільно з КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради був організований управлінський марафон: «Інклюзивна освіта: теорія та практика організації інклюзивного та недискримінаційного середовища в закладах освіти».

Дубенська початкова школа радо зустріла учасників управлінського марафону.  Учасники заходу мали можливість побачити, як забезпечена організація недискримінаційного середовища, виявити сучасні виклики інклюзивної освіти, поринути у світ інтерактивних технологій, що використовують у роботі практичні психологи, зрозуміти роль та місце асистентів педагогів у розбудові індивідуальної траєкторії розвитку дитини, відчути себе на місці дитини, яка потребує підтримки і розуміння дорослих.