Міжнародний день освіти

Дата: 24.01.2023 16:51

24 січня  відзначається Міжнародний день освіти. Свято було вперше проголошено у 2018 році Організацією Об'єднаних Націй для відзначення ролі освіти для миру та розвитку. Започаткувавши цей День, держави-члени ООН наголосили на важливості рівноцінної за якістю освіти на всіх рівнях. Усі люди повинні мати можливість для продовження освіти протягом усього життя.

Дякуємо команді Дубенської початкової школи: вихователям, помічникам вихователів, учителям, вчителям-презметникам, асистентам учителів, психологічній службі та усім праціваникам за підтримку навчального процесу в умовах повномасштабної війни, сміливість брати на себе відповідальність за життя українських дітей, перебуваючи разом із ними в укритті, проводячи дистанційні уроки, попри аварійні чи планові відключення електроенергії, шукаючи можливість перетворити уроки на цікаві та змістовні заняття.