Засідання методичного об'єднання "Креативний підхід вчителя у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах війни"

Дата: 06.04.2023 17:04

6 квітня у закладі відбулося засідання методичного об'єднання "Креативний підхід вчителя у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах війни", на якому активну участь прийняли команди супроводу.

Учителі Мілясевич О.А., Куріч А.А., Мацюк С.А., Ільчук О. В. дали поради як підтримувати своїх учнів під час війни. Асистенти учителів Зайцева О.В., Герасимчук І. В., Андріюк О.В., Онєгіна М.М., Бондарчук О.В. запропонували свою "Скриню думок", де розкрили питання гуманізації освітнього процесу у класних колективах.

В ході засідання педагоги почерпнули корисну інформацію, яку можна використати у своїй діяльності. Варто всім подякувати за співпрацю та позитивну атмосферу.