#ФЛЕШМОБ_ДБІ2022

В межах співпраці Google Украі?на та Міністерства освіти і науки України, до Дня безпечного Інтернету, педагоги Дубенської початкової школи долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу «Разом до найкращого Інтернету!». Під час його проведення було зареєстровано рекорд Украі?ни щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних класах Google for Education.

13:45 09.02.2022

Онлайн-опитування вчителів щодо використання цифрових засобів

Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить опитування вчителів з метою оцінки стану ситуації, що склалася на початок 2022 р. у закладах загальної середньої освіти України щодо використання цифрових засобів для здійснення дистанційного та змішаного навчання.

15:14 02.02.2022