Благодійний ярмарок

Вже не є секретом, що на Майдані Незалежності, у День вишиванки, на підтримку військових пройшов ярмарок доброти та вдячності. Усі присутні мали змогу придбати та посмакувати смаколики, які підготували господиньки із Дубенської початкової школи. Щира подяка усім, хто долучився до доброї справи! Зібрані кошти передано на витрати, пов'язані з доставкою із-за кордону автобуса та легкового автомобіля для потреб наших захисників.

13:45 20.05.2022

Пам'ятки

УвагаПам'ятки щодо дій у випадку обстрілів та бомбардувань!

12:09 18.03.2022

Онлайн реєстрація учнів ЗЗСО на навчання з числа внутрішньо переміщених осіб

Онлайн реєстрація на дистанційне навчання з числа внутрішньо переміщених осіб. З метою залучення до навчання учнів із числа внутрішньо переміщених осіб в Дубенській початковій школі необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1GFZlIW49FUimnwQI-Z-Z7DIVpwqDXcCgBM__3uwxmq4/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR3C8Tq0klBjk6L-y24cAGtqQXssYRuB06ef4o5uKKQFyrqPiZ7WqwHdW94

12:35 17.03.2022